Opcje przeglądania
Producent
Seria zasilacza
Napięcie znamionowe wyjściowe zasilacza
Moc znamionowa wyjściowa zasilacza
Prąd znamionowy wyjściowy zasilacza
Klasa szczelności zasilacza

Zasilacze LED 10V

Co jest niezbędne do zamontowania i podłączenia listwy LED i niektórych opraw schodowych? Oprócz samego źródła światła potrzebne nam będzie także źródło prądu. Jest nim zasilacz LED 10V. Produkty z tej kategorii nadają się do stosowania ze światłami LED wymagającymi napięcia 10V. Zasilacze do LED 10V to uniwersalny produkt, który nadaje się do pracy z żarówkami led zasilanych na niskie napięcie, ale głównie z oprawami schodowymi LED firmy Skoff.

Zasilacze 10V

Zasilacz Napięciowy SKOFF ZOL15-10 10V 15W Dopuszkowy Wodoodporny Zasilacz Napięciowy SKOFF ZOL15-10 10V 15W Dopuszkowy Wodoodporny
Producent: SKOFF
Cena:

95,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Zasilacz Napięciowy SKOFF ZOL16 10V 16W Hermetyczny Zasilacz Napięciowy SKOFF ZOL16 10V 16W Hermetyczny
Producent: SKOFF
Cena:

95,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Zasilacz Napięciowy SKOFF ZOL6 10V 6W Hermetyczny Zasilacz Napięciowy SKOFF ZOL6 10V 6W Hermetyczny
Producent: SKOFF
Cena:

79,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zasilacz Napięciowy SKOFF ZOL7-10 10V 7W Dopuszkowy Wodoodporny Zasilacz Napięciowy SKOFF ZOL7-10 10V 7W Dopuszkowy Wodoodporny
Producent: SKOFF
Cena:

79,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zasilacze do LED 10V

Czym powinniśmy się kierować podczas wyboru odpowiedniego zasilania dla oświetlenia ledowego? Zasilacz LED 10V sprawdzi się w zestawie z odpowiednim źródłem światła - LED-ami wymagającymi napięcia 10 volt. Zasilacz posiada odpowiednie podzespoły, które pozwalają zmienić napięcie sieciowe 230V w odpowiednie dla naszego źródła światła. Całość odbywa się w kontrolowany sposób, a produkt został wnikliwie przetestowany, co pozwala zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania.

Dlaczego warto wybrać zasilacz LED 10V z naszej oferty? W sklepie OneLED.pl znajdziesz tylko bezpieczne akcesoria do oświetlenia LED. Oznacza to, że są dopasowane do sprzętu, a także nie stanowią zagrożenia dla użytkownika. W trakcie wyboru najlepszego zasilacza LED 10V zdecyduj, czy potrzebujesz tego urządzenia do montażu do puszki czy do schowania np. w przygotowanej skrzynce rewizyjnej.

Kiedy warto użyć oświetlenia LED i zasilacza LED 10V?

Dlaczego warto wybrać oświetlenie wykorzystujące diody LED i jakie zalety ma to rozwiązanie? W stosunku do innych źródeł światła, oświetlenie ledowe pozwala na nawet dziesięciokrotne obniżenie poboru energii niezbędnej do emisji światła o danym natężeniu. Żarówki wykorzystujące diody LED SMD oraz inne rodzaje oświetlenia diodowego należą obecnie do najbardziej energooszczędnych. Dodatkową zaletą jest bardzo wysoka trwałość tego typu żarówek. Producenci szacują ją nawet na kilkanaście do kilkudziesięciu tysięcy godzin świecenia. Oznacza to, że nie musisz już martwić się o zbyt częstą wymianę żarówek.

Warto pamiętać, że niektóre rodzaje oświetlenia ledowego wymagają dodatkowego zasilacza. Zasilacz LED 10V jest przeznaczony do oświetlenia o napięciu 10V.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl