Inni klienci kupili również

Choinka światłowodowa czyli choinka LED

Choinka światłowodowa coraz częściej pojawia się w domach, w biurach i wszędzie tam, gdzie ceni się elegancję i wygodę. Gdy zadebiutowała na rynku, choinka LED od razu wzbudziła duże zainteresowanie i przyciągała wzrok - nic dziwnego, po raz pierwszy świeciły się igiełki, a nie lampki i nareszcie sztuczna choinka była w stanie przywołać niesamowitego ducha świąt. 

 

CHOINKI ŚWIATŁOWODOWE LED

MAX-LED Choinka światłowodowa LED 90cm MAX-LED Choinka światłowodowa LED 90cm
Producent: MAX-LED
Cena: 179,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MAX-LED Choinka światłowodowa LED 120cm MAX-LED Choinka światłowodowa LED 120cm
Producent: MAX-LED
Cena: 229,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MAX-LED Choinka światłowodowa LED 150cm MAX-LED Choinka światłowodowa LED 150cm
Producent: MAX-LED
Cena: 309,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
MAX-LED Choinka światłowodowa LED 180cm MAX-LED Choinka światłowodowa LED 180cm
Producent: MAX-LED
Cena: 399,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
MAX-LED Choinka światłowodowa LED 210cm MAX-LED Choinka światłowodowa LED 210cm
Producent: MAX-LED
Cena: 489,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Choinki światłowodowe, mimo że wciąż mniej popularne niż klasyczne choinki obwieszone lampkami świątecznymi LED, szybko zyskują zwolenników, którzy poszukują efektownej ozdoby świątecznej.

Jak działa choinka światłowodowa z diodami LED?

MAX-LED choinki działają na wydajnej i stosunkowo prostej zasadzie przewodnictwa światła. Same światłowody - końcówki gałązek i igiełki - nie świecą, są tylko przewodnikami. W podstawie umieszczone są bowiem diody LED, które dają różnokolorowe światło, są energooszczędne, wydajne i długowieczne. To właśnie od tych ledów poprowadzone są światłowody wprost do gałązek, gdzie rozświetlają się feerią barw i cieszą nasze oczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu gałązki są zupełnie bezpieczne, nie nagrzewają się i mogą być nawet delikatnie przycinane. Choinka ze światłowodami zużywa też bardzo mało prądu, ponieważ wykorzystuje tylko moduł. W każdej z gałązek znajduje się około 25-30 światłowodów, które muszą charakteryzować się bardzo dobrą przezroczystością, żeby wydajnie przewodzić światło. Od choinki odchodzi przewód z przełącznikiem i zasilaczem, który musi być podłączony do gniazdka.

Czy choinka musi być żywa?

Nie, świecące sztuczne choinki są wykonane z bardzo estetycznego tworzywa, które może zastępować żywą choinkę. Najpopularniejsza jest ledowa choinka w kolorze zielonym, którą znajdziesz w naszym sklepie Oneled, będzie ona idealnie prezentować się nawet, gdy zima będzie zupełnie bezśnieżna. Nie zapominajmy też, że świąteczny nastrój podkreślają świecące gałązki, które można ustawić w jednym z wielu kolorowych trybów i dostosować do indywidualnego nastroju. Podczas świątecznych przygotowań sprawdzi się kolorowy, energetyczny, migający motyw, a przy wieczornej książce lub świątecznej zadumie z pewnością lepiej zda egzamin tryb stały lub lekko przygasający.

Wysokość choinki światłowodowej w zależności od przeznaczenia

W asortymencie Oneled znajdziemy choinkę światłowodową 90, 120, 150, 180 a nawet 210 cm, dzięki czemu idealnie wypełnimy przygotowaną przez nas przestrzeń. Mniejsze choinki stawia się z reguły w biurach i w małych pomieszczeniach, większe w centralnym miejscu salonu. Choinka 210 cm będzie już bardzo okazała i pomieści wiele prezentów. Choinki LED można oczywiście też ubrać w bombki, jest to bowiem standardowa choinka z „wbudowanymi” lampkami, która pełni dokładnie taką samą funkcję, jak standardowe świąteczne drzewko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl