Opcje przeglądania
Producent

Wzmacniacze LED

Omawiane urządzenia umożliwiają użytkownikowi podłączyć oświetlenie LED z większą mocą niż obsługuje sterownik LED. W naszej ofercie znajdziesz wzmacniacze do instalacji RGB i RGBW. Wzmacniacz LED pozwala na rozbudowę instalacji LED, zmniejsza ryzyko występowania spadków napięcia przy dłuższych odcinkach taśmy LED. Produkty z tej listy polecamy głównie w sytuacjach kiedy nie jesteśmy w stanie odpowiednio zasilić taśmy oraz gdy nie ma możliwości podzielenia długiego odcinka taśmy LED na mnogą ilość sterowników.

Wzmacniacze LED

Wzmacniacz sygnału LED RGB 12V/24V 12A 144W/288W aluminiowy Wzmacniacz sygnału LED RGB 12V/24V 12A 144W/288W aluminiowy
Producent: Inny
Cena:

40,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Jak zamontować wzmacniacz sygnału LED?

Wzmacniacz sygnału LED stosujemy gdy istnieje potrzeba zainstalowania długiego odcinka taśmy LED i nie mamy możliwości zastosowania mnogiej ilości sterowników w omawianej instalacji. Urządzenie należy umieścić w instalacji między sterownikiem a taśmą LED, taki układ możemy łatwo zobrazować na schemacie:

230V -> zasilacz 12/24V -> sterownik LED -> wzmacniacz LED -> taśma LED

Łatwa instalacja omawianego urządzenia znacznie zwiększa wygodę użytkownika i instalatora, możliwe jest także doinstalowanie wzmacniacza do istniejącej już instalacji. Przy instalacji wzmacniacza LED należy pamiętać o tym że nie zastępuje on zasilacza, a jedynie wzmacnia sygnał dzięki czemu idealnie nadaje się do oświetlenia dużych pomieszczeń z niewielką ilością miejsca na zasilacze i sterowniki ponieważ do sterowania i zasilenia długiego odcinka taśmy LED użyjemy jedynie 3 urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl